O Nas

Firma ELEKTROMID powstała w 1996 roku.

Działamy na rynku od ponad 25 lat!

Firma prowadzi działalność hurtową dotyczącą sprzedaży materiałów elektrycznych. Działa na terenie dawnego województwa koszalińskiego i posiada trzy oddziały w Koszalinie, Białogardzie i Kołobrzegu.

W najbliższych latach planuje ekspansję na szerszy rynek otwierając kolejne oddziały oraz uruchamiając dział sprzedaży mobilnej.

Posiadamy podpisane umowy z największymi producentami branży elektrycznej i elektrotechnicznej oraz grono instalatorów z Pomorza Środkowego i Zachodniego.

Najważniejszy priorytet naszej firmy to solidność i profesjonalizm w interesach, zarówno z naszymi klientami jak i dostawcami. Współpracujemy z dostawcami z całej Polski jak i również z klientami zagranicznymi. Firma poza sprzedażą hurtową, zajmuje się również szerokim handlem detalicznym.

Jesteśmy wiodącą firmą w branży elektrycznej i elektrotechnicznej na Pomorzu Środkowym i Zachodnim.

Gwarantujemy solidność usług oraz najwyższą jakość asortymentu (wszystkie produkty posiadają certyfikaty jakości). Szybkość obsługi, szeroki asortyment, dobre usytuowanie lokalizacyjne stawiają nas na pierwszym miejscu w Koszalinie. Naszym klientom proponujemy doradztwo techniczne jak również usługi kompleksowe w zakresie wykonawstwa.